Food and Beer

The P.U.L. Festival, short for Podlasie Unites Locals, is a vibrant celebration of the rich cultural and culinary heritage of the Podlasie region in Poland. This festival not only showcases the traditional foods and beers of Podlasie but also serves as a platform for local producers and artisans to display their unique offerings.

Przyjeżdżamy – grillujemy

Specjalizujemy się w obsłudze wydarzeń, na których nie może zabraknąć strefy gastronomicznej. Oferujemy dania z grilla i nie tylko. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, zapewniając zadowolenie gości. Nasz grill jest opalany wyłącznie drewnem, co nadaje potrawom niepowtarzalny smak. Mięso kupujemy od starannie wyselekcjonowanych małych regionalnych dostawców, a następnie własnoręcznie przygotowujemy je do grillowania. Używamy szerokiej gamy przypraw, aby zaspokoić oczekiwania smakowe naszych klientów.

Naturalne lody rzemieślnicze

Jesteśmy rodzinną firmą, która od lat produkuje lody według starych, sprawdzonych receptur. Naszym celem jest odtworzenie smaków dzieciństwa, aby każdy z gości mógł przeżyć chwilę zapomnienia i zanurzyć się w naszych starannie skomponowanych smakach. Nasza lodziarnia to tradycja, wyjątkowy smak, serdeczność i piękne wspomnienia z dzieciństwa.

Scroll to Top